It is currently Thu 28. Mar 2024 12:08:31

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Thu 30. Mar 2017 12:28:03 
Offline

Joined: Tue 03. Jan 2017 13:27:32
Posts: 2
Zdravim.

Koupil jsem Spirit Pro pro svojeho HK 500 a trochu se ztracim v nastaveni. Proste sam to neuchodim a nechci tu na to rok koukat, nez to nejak zbastlim. Nenasla by se tu nejaka dobra duse z Prahy 6 nebo z Mukarovska na Praze vychod, ktera by mi venovala trochu casu, neco me priucila a pomohla Spirita rozchodit? Samozrejme to nebudu chtit zadarmo.

Predem moc diky


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 30. Mar 2017 14:18:51 
Offline

Joined: Sun 23. Mar 2014 12:13:16
Posts: 261
Location: Černošice/Praha
Guru zrovna nejsem, ale pokud se ti neozve nikdo jiný a nevadí ti zajet do Černošic, rád pomůžu

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 05. Apr 2017 17:14:44 
Offline

Joined: Tue 03. Jan 2017 13:27:32
Posts: 2
Moc diky :)

Nikdo jiny se neozval. Asi bych zacal par otazkama, co mi nejak mozna unika. Mam HK 500, coz je vlastne kopie T-REXe, ale od HobbyKingu. Vlastne ted to uz tak se vsema opravama T-REX napul je. Je to padlo a co jsem pochopil, jediny rozdil v nastaveni je ten, ze se zaskrtne ze se jedna o padlo. Ted se mozna nevyjadrim uplne presne, nemam tu manual ani SW pred sebou, kdyz se vybira typ v pruvodci nastaveni, je tam neco jako Padlovy se samostatnym gyrem nebo bezpadlovy. Znamena to tedy, ze gyro je potreba? Ja to puvodne chapal, ze Spirit uz ma gyro v sobe a ze pujde i pro padlo.

Jinak trochu k elektronice, prijimace HK-R8A + HK-RM001 (zapojeno jako PWM), serva vsechny TURNIGY TGY-930. K servum jsem nenasel nikde specifikaci, ale predpokladam, ze nic nezkazim s nastavenim 1520us/50Hz.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 05. Apr 2017 18:28:00 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12210
Ahoj,

Spirit lze použít jako Gyro + řídící jednotku pro pádla. Takže bude mít např. i záchranu a poletí stabilněji. Jiné gyro už není třeba.
Průvodce se projde stejným způsobem, jako kdyby to bylo bezpádlo. Nakonec se v záložce Stabi zaškrtne Pádlová mechanika a může se leťet.

Serva by měly zvládnout i 200Hz. Bohužel na vrtulku se zmíněné servo nehodí. Fungovat to bude, ale mělo by být cca 2x rychlejší. Bude trochu obtížnější to nastavit vrtulku, ale zřejmě to bude fungovat pro začátek dostatečně. S nastavením samozřejmě pomůžeme.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .