It is currently Thu 28. Mar 2024 17:47:53

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 9:20:14 
Offline

Joined: Mon 29. Jun 2015 12:50:58
Posts: 38
Ahoj,
minulý víkend jsem bouchnul s G700 :-(, díky asi špatnýmu servu na cyklice, ale k tomu se ještě dostanu:-) A po pádu mne napadly 2 věci, které nadhazuji ke konzultaci a zvážení:-) a jeden dotázek.
Kdyz jsem s heli bouchnul a našel ji v poli, prvni co, jsem odpojil baterku. Hl. listy (mimo jiné) byly v háji. Doma jsem oddělal, kontroloval... Takže jsem měl na stole jen tělo, bez ocasu a serva bez táhel a bez cykliky. Pak jsem si řekl, že bych zkusil zapnout, kvůli motoru a tak. Zapnu, testnu... Když jsem po několika testech (zap/vyp) došel až k testu serv, tak jsem zjistil, že se servo, o kterým jsem si myslel, že je to špatný, chová standardně - testováno na G.T.Power Servo. A zde první myšlenka - nebylo by možné do Spiritu dodělat nějakou fci na test serv? Serva jsou v jednotce správně nastavena, frekvence, limity... Takže jednotka přesně ví, na rozdíl od externího testeru, co je servo zač. Takže testy by mohly být hodně přesný/šitý na míru daného serva. Jde mi o testy, jestli je servo OK. Tester dělá například test po celé dráze, kdy si můžu i ručně zkusit pákou pohnout, pak test rychlosti, střed, mrtvej rozsah... Todle je vše jen SW záležitost a Spirit by to určo zvládl:-) A možná by to pomohlo i před nějakým pádem. Jako že třeba na zemi před letem by se v rámci předletovky, kdy zkouším stabilizaci, pohyb serv, záchranu, ..., mohlo i cvaknout a serva by provedla "self test" :-) Co vy na to?
Druhá věc, co mne napadla v souvislosti s pádem je, jestli by aplikace, po připojení se k jednotce, nemohla hned a sama nahlásit, že je v logu zaznamenána a uložena nějaká kritická chyba. Navazuju na tu podrobnou pohádku na začátku příběhu:-) - měl jsem doma na stole, bez listí, bez pák k cyklice a několikrát zapínal kvůli testu jiných věcí. Takže jsem si prostě poskočení serv po zapnutí (což by kritickou chybu signalizovalo) nevšímal. A stejně tak, když jsem se poprvé připojil přes Appku k jednotce, jsem do logů nekoukl. Pokud by mne appka, po připojení k jednotce, hned upozornila na zaznamenanou kritickou chybu v logu, pomohlo by to.

A teď dotázek, kterej taky navazuje na pohádku:-)
Před pádem jsem na zemi zapojil baterku a při kontrole koukám, že jedno servo na cyklice má páku dolů - ne samovolně, ale sjelo dolů. Ostatní vyskočily do cca středu, jak jsem očekával. Tak jsem si řekl OK. Vypnul jsem napájení, počkal, zapnul a servo vyskočilo, jako ostatní. Na zemi jsem vše několikrát prověřil, stabilizaci, pohyby... A bez problémů jsem odlítal celou baterku. Při druhé baterce na zemi po připojení vše OK. Opět test všeho a vše OK. Do vzduchu, zaviset, opět test, jak heli reaguje a najednou heli poskočila a fláklo to s ní do země... Heli je ve výborném technickém stavu, žádný problém nikdy nebyl. Serva jsou BK DS 7001 HV, mám tam Spirit Pro. To, že je heli v dobrém tech. stavu potvrzuje i teď kontrola, kdy je vlastně většina mechaniky v pořádku. Vše rovné, nic nedrhne... Takže se vracím k tomu, že to opravu bylo tím servem. Jenže servo se teď na stole chová úplně v pořádku a stejně, jako ostatní. A to jsem mu i dal cca 2.000 cyklů na testeru, kdy chodilo od max do min. A úplně bez problémů.
A teď mám samozřejmě strach, co bude a čím to vlastně bylo. Servo se zdá být v pořádku, tak dotaz zní - nemohlo si to nějak nesednout se Spiritem? I když takto, jak je, to lítám už asi 2 roky a nikdy nic. Ale znáte to. Bouchnu a chci vědět, proč, aby se odstranilo. A teď teda jako úplně moc nevím, jestli koupí nového serva se příčina odstraní...

Sorry za dlouhou pohádku (ale v kontextu je to lepší:-)) a díky za případné názory na vše!

Díky,
Milan


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 10:49:57 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 962
Location: Plzeň
No začni zde : http://manual.spirit-system.com/index.php?title=Problems_and_Solutions/cs

BEC tester tě nestačí? Ono stejně je na zemi jinak víc neotestuješ ...

A info že máš něco v Logu vidíš při poskakování cykliky po inicializaci.

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 11:34:24 
Offline

Joined: Mon 29. Jun 2015 12:50:58
Posts: 38
Ahoj,
- o BECu samozřejmě vím a občas použiju. Ale jak jsem psal - šla by udělat i pokročilejší analýza (viz možnosti externích servo testerů), jednodužší spuštění i bez připojeného BT/WiFi modulu a appky, například pomocí funkce na jednom z volných kanálů...
- k tomu logu - proto jsem psal tak obsáhle - vše ulámaný, nevšimneš si. Pustíš appku a když nejdu cíleně do logů, tak nemusím taky vědět. Přijde mi to jako malá úprava, ale možná by pomohlo. O kritické chybě v logách by asi chtěl/měl vědět každý.


Milan


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 11:43:56 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 962
Location: Plzeň
Tak obojí by asi šlo :-)
Jinak ty BK serva jedeš na 8,4V? Někdy tyhle serva zablbnou při inicializaci, mam zkušenost že 7,0V MAX a je to vždy OK.

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 12:30:56 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12210
Ahoj,

děkuji za podrobný popis.

Tester by se dal určitě vylepšit - dáme si to do TODO seznamu. Určitě by to neměl být problém. Ale šité na míru to i tak bohužel nebude. Rozdíl tedy bude pouze v té frekvenci oproti servo testeru. Může to pomoci k odhalení problému (např. servo danou frekvenci nezvládne).

Ano, aplikace by mohla určitě hlásit přítomnost logu ihned po spustění. To je dobrý nápad. Momentálně je to ale vidět ihned a bez počítače během každé inicializace. Ale zde může dojít, že si toho člověk opravdu nevšimne.


Bohužel s BK servy máme dlouhodobě velmi špatné zkušenosti - nejen od pilotů, kteří často obdrží vadné serva, ale také na jejich brzké selhávání. Především ale na náhodné problémy, většinou způsobené rušením, kdy serva přestávají na zlomek sekundy nebo zcela fungovat správně.

BK o těchto problémech ví již řadu let, některé jejich serva jsou na tom lépe, některé hůře. Z interních informací víme, že k problémům dochází s jakoukoli jednotkou/přijímačem. Problémem je, že to většina pilotů nezjistí vůbec a většinou pozoruje jen určité neduhy v chování modelu - rozkmitání, zhoupnutí v různých přechodech, apod. Takže se to spíš snaží řešit nastavením, což problém může vyřešit jen v menší míře (než servo selže). Stačí trochu upravit kabeláž, vyměnit přijímač, upravit nastavení regulátoru, ... a problém se najednou objeví/přestane. A nebo stačí prohodit serva do jiného modelu.
Výměna serva může pomoci, ale starší kusy to budou dělat s velkou pravděpodobností znovu na stejné heli.
Problémy se vyskytují nejvíce při vyšším palubním napětí.

Podle informací jejich pilotů chystají nová serva, které by to již měly definitivně řešit.

Z mého pohledu a za roky zkušeností hodnotím BK serva jako nejméně spolehlivé. Osobně více důvěřuji značkám jako je Turnigy.
U žádné jiné značky jsme až takové problémy nepozorovali.

Právě BK, RJX, TGY vyráběli určitou dobu kopie serv DS700X - používají stejnou elektroniku a u všech mají/měli piloti stejné problémy. Zde jsme zaznamenali také největši četnost problémů.

Již před lety jsme se snažili s BK tyto problémy aktivně řešit, ale kromě toho, že nám odcizili jednotky, které dostali k testům (které nikdy neproběhly), přestali zcela komunikovat.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 12:56:11 
Offline

Joined: Mon 29. Jun 2015 12:50:58
Posts: 38
Ahoj,
ad Habasek - ano, mám 8,4V. Tak zkusím snížit, díky!
ad ZeXx86 - k tipům - díky, věřím, že ocení více lidí:-) A k servům a BK - tak to je teda mazec:-( Každopádně díky za informace. A asi je teda na rozmyšlenou, jaká serva budou ta nejvhodnější...

Díky,
Milan

OPRAVA: BEC je na 8V


Last edited by soldatm on Fri 27. Apr 2018 13:25:16, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 13:07:54 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12210
Problém by mohlo být jednodušší replikovat, když se točí motor.
Nemají rády ani odpípání tónu motorem, proto se stalo, že servo zůstalo viset.
To nižší napětí kolem 6V by mělo pomoci.

BK serva fungují jinak velmi dobře, pokud se tam neobjeví některá z chyb.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Apr 2018 13:29:23 
Offline

Joined: Mon 29. Jun 2015 12:50:58
Posts: 38
Ahoj,
až doopravím, tak budu zkoušet testovat na stole a s roztočeným motorem. Ale nový servo pořídím každopádně, jestli nevyhodím všechna.
Když mi servo zůstalo s ramenem dole, tak byla jen připlá baterka. Regl odpípávám až před startem (Kosmik).

Díky, mám o čem přemýšlet:-)

Ahoj,
Milan


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sun 05. Aug 2018 20:16:15 
Offline

Joined: Mon 29. Jun 2015 12:50:58
Posts: 38
Ahoj,
tak dávám vědět:-)
BK serva jsem nahradil jistotou MKS HBL950. A lítá to:-)

...a mám klid na duši, co věřím, že mi dlouho vydrží:-)

Ahoj,
Milan


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .